Поширити

Авто злетіло з траси: внаслідок ДТП загинула черкащанка, ще двоє людей — в лікарні (ФОТО)

Авто злетіло з траси: внаслідок ДТП загинула черкащанка, ще двоє людей — в лікарні (ФОТО)

Сьогодні вранці поблизу села Ротмистрівка Черкаського району сталася дорожньо-транспортна пригода.

Про це повідомили в пресслужбі КНП “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради”.

Свідки ДТП повідомили, що авто не впоралося з керуванням та злетіло з траси.

На місці події працювали дві бригади медиків, які виявили чотирьох учасників автопригоди.

Відомо, що 47-річний пасажир отримав закритий перелом правої гомілки. У 54-річної пасажирки медики констатували політравму, закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, переломи грудного та шийного відділів хребта, перелом кісток тазу, чисельні закриті переломи нижніх кінцівок та перелом лівого передпліччя. Обох потерпілих госпіталізували.

На місці ДТП 55-річний чоловік відмовився від огляду та допомоги медиків.

Також відомо, що 77-річна пасажирка отримала несумісні з життя травми та померла до приїзду медиків.

Також читайте: Через сварку з мамою 14-річна черкащанка втекла з дому

Реклама