“Протягом останнього року маршрут №6 їздить без графіка, кондуктори відмовляються надавати інформацію щодо графіка, а автобуси в поганому технічному стані”.
Так пише авторка звернення, зареєстрованого на офіційному сайті Черкаської міськради.
Не дивлячись на підвищення ціни до 5 гривень, автобуси їздять, як і раніше з різними інтервалами часу між автобусами. Наприклад, на зупинці “Зелене господарство” в напрямку руху до обласної лікарні жодного автобуса маршруту не було в період з 17:53 до 18:41, тобто 48 хв, – зазначає черкащанка.
Тому просить змінити перевізника, що обслуговує маршрут 6 “Новий автовокзал – Обласна лікарня” Форостяна Л. І.
Переглянути та підтримати петицію можна ТУТ.