Бандуристки Черкаської дитячої музичної школи імені Миколи Лисенка здобули низку нагород.
Про це інформують в пресслужбі Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.
Щорічно учні класу викладачки Наталії Смоляр беруть участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців на народних інструментах «Провесінь», який відбувається на базі фахового музичного коледжу міста Кропивницький, останні роки, в дистанційному форматі.
Цьогоріч в конкурсі взяли участь 217 учасників, з понад 22 регіонів України.
У конкурсних змаганнях взяли участь четверо учнів музичної школи, які продемонстрували свої вміння.
Відтак перемоги здобули:
- Гран-прі — Єлизавета Калініна, учениця 7 класу в номінації «Бандура – вокальна»;
- І місце — Анна Панченко, учениця 8 класу в номінації «Бандура-інструментальна»;
- ІІ місце — Анастасія Тепаленко, учениця 5 класу в номінації «Бандура –інструментальна», концертмейстер Леся Рябоконь;
- ІІІ місце — Єлизавета Калініна, учениця 7 класу в номінації «Бандура-інструментальна», концертмейстер Леся Рябоконь;
- ІІІ місце — Діана Таможнікова, учениця 6 класу в номінації «Бандура-інструментальна».
Читайте також: Модульні укриття в Черкасах усе ще недоступні для містян