Поширити

Бандуристки з Черкас взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі

Бандуристки з Черкас взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі

Бандуристки Черкаської дитячої музичної школи імені Миколи Лисенка здобули низку нагород.

Про це інформують в пресслужбі Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Щорічно учні класу викладачки Наталії Смоляр беруть участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців на народних інструментах «Провесінь», який відбувається на базі фахового музичного коледжу міста Кропивницький, останні роки, в дистанційному форматі.

Цьогоріч в конкурсі взяли участь 217 учасників, з понад 22 регіонів України.

У конкурсних змаганнях взяли участь четверо учнів музичної школи, які продемонстрували свої вміння.

Відтак перемоги здобули:

  • Гран-прі — Єлизавета Калініна, учениця 7 класу в номінації «Бандура – вокальна»;
  • І місце — Анна Панченко, учениця 8 класу в номінації «Бандура-інструментальна»;
  • ІІ місце — Анастасія Тепаленко, учениця 5 класу в номінації «Бандура –інструментальна», концертмейстер Леся Рябоконь;
  • ІІІ місце — Єлизавета Калініна, учениця 7 класу в номінації «Бандура-інструментальна», концертмейстер Леся Рябоконь;
  • ІІІ місце — Діана Таможнікова, учениця 6 класу в номінації «Бандура-інструментальна».

Читайте також: Модульні укриття в Черкасах усе ще недоступні для містян

Реклама