Черговий автобус вчора вирушив на передову. Про це повідомив черкаський меценат Араік Мкртчян.
– Його разом з Віктором Шуликою та Кареном Седряканом передали для виконання бойових завдань батальйону “Айдар”. Ми будемо допомагати нашим хлопцям до останнього, а точніше, до нашої перемоги, – наголосив Мкртчян.
Читайте також: За ніч втратили 3 “мавіки”, але не втратили жодного бійця, – командир Черкаської ТрО про велику потребу в техніці