Сьогодні весь світ відзначає велике свято – Міжнародний день захисту дітей. І хто найбільше захищає та піклується про своїх дітей як не наші батьки.
Тому ці рядки присвячую саме для Вас – найрідніші люди!
Шумлять гаї, шумлять сади
Частіше моє серце б’є.
Якби ж був тільки я і ти,
Але між нами ще хтось є.
А пам’ятаєш у лісочку,
Де дуб великий вік стоїть.
Казав як сильно тебе хочу
Любити, на руках носить.
Та щось мене тримає сильно
Дивлюсь на тебе – відвертаюсь
Сказав би я, що ти вже вільна
Та все одно люблю, лякаюсь.
Щумлять гаї, шумлять сади,
І чом же не тікаєш ти?
Не грай зі мною більш, не грай
І ти не хочеш, умирай!
Тоді і я умру, не можу
А для кого ж мати,
На старості розкриє душу,
Чи сили буде витрачати?
Чи батько рідний, що з ним буде?
За мене ж він усе віддасть
Казав колись нещасний людям,
нехай уб’є мене напасть.
Хай краще я буду горіти
Себе на каторги віддам.
Щоб ви були щасливі діти,
Щоб все моє дісталось вам!
І після цього умирати?
Мене через любов дурну,
Чи я ще маю вибирати
Батьківську ласку чи твою?
Шумлять гаї, шумлять сади,
І мати просить підійти.
Сідає сонце,сходять зорі
А біля неї тільки ти.
І подиху от-от не стане,
І серцю теж не вічно йти.
Останній раз на тебе гляне,
Шумлять гаї, шумлять сади!