Поширити

Батир долучився до міжфракційного обʼєднання 

Батир долучився до міжфракційного обʼєднання 

Депутат Руслан Батир увійшов до міжфракційного обʼєднання «Сприяння освіті».

Про це інформує журналістка видання «ВиЧЕрпно» з сесійної зали.

Зазначимо, що обʼєднання створили задля покращення освітніх процесів у місті.

Нагадаємо, що до нього вже увійшли вісім депутатів від партії «Слуга народу» й троє представниць партії «Голос», зокрема, Валерія Шинкарьова, Надія Івашкова та Катерина Холупняк.

Читайте також: У лісі на Черкащині знайшли популяцію черемші

Реклама