Черкащани стануть більш захищеними. Їх спокій та безпеку охоронятиме нове громадське формування «Черкаський Автомайдан».
Створене на базі ГО «Автомайдан-Черкаси», нове громадське формування обрало таку можливість розширення своїх функцій у охороні правопорядку. Відтепер, громадські активісти уже за чітким графіком патрулюватимуть вулиці міста, матимуть можливость самостійно складати протоколи адмінпорушень – і, фактично, частково виконувати функції муніципальної міліції.
Докладніше про те, як саме допомагатиме місту новостворене громадське формування «Черкаський Автомайдан», можна дізнатися під час презентації, що відбудеться 26 травня (вівторок) о 18-00, у конференц-залі Черкаської ТПП (вул. Небесної сотні, 105), 2-й поверх, кімната 204.