Поширити

Понад три роки провів у полоні: додому повернувся черкащанин

Понад три роки провів у полоні: додому повернувся черкащанин

Після понад трьох років полону додому повернувся черкащанин Олег Боровець.

Про це повідомили в пресслужбі Тальнівської міської територіальної громади.

Олег Боровець — один із тих, хто з перших днів повномасштабного вторгнення став на захист України.

У 2022 році він потрапив у полон і відтоді родина чекала на добру звістку. Повернення захисника додому — це не лише особиста радість для рідних, а й символ віри та надії для всієї громади.

Учора, 12 вересня, після понад трьох років полону, захисник повернувся на рідну землю. Це довгоочікувана подія, яка зібрала разом родину, близьких, друзів, а також представників громади, аби тепло й щиро зустріти Героя.

Біля пам’ятника Героям Небесної Сотні та Захисників України на Олега чекали мешканці громади.

“Зустріч була зворушливою: зі сльозами радості, обіймами та словами подяки за витримку, мужність й незламність”, – ідеться в повідомленні.

Також читайте: Бондаренко офіційно запропонував забудовникам обміняти скандальні земельні ділянки (ФОТО)

Реклама