У Черкасах розмалювали пішохідний перехід по вул. Олени Теліги, біля дитячої лікарні. Його прикрасили яскравими квітами.
Микола Бондаренко, ініціатор проєкту, вважає, що “діти повинні зростати у гарному середовищі, серед квітів, зелені та мистецьких об’єктів”.
“Кілька років тому намалювали чудові соняхи на стіні будинку по вул. 30 років Перемоги 22/1, вчора закінчили прикрашати перехід. За ці дні почув багато вдячних та схвальних слів про те, що відчуває кожен: що в ці сумні дні коронавірусу та економічного спаду багатьом потрібен привід для посмішки та кращого настрою. І це можуть бути саме такі об’єкти!” – написав він.

