Поширити

Бондаренко передав дві автівки для військових

Бондаренко передав дві автівки для військових

Сьогодні міський голова Черкас передав ключі від позашляховиків, придбаних коштом Черкаської територіальної громади, для українських військових.

Про це Анатолій Бондаренко повідомив у соціальних мережах.

Повнопривідні автомобілі вирушать на фронт, щоб підсилити захисників 3 окремої штурмової бригади та Національної гвардії України.

“Нехай ці машини служать вірою й правдою нашим героям на передовій”, — написав Анатолій Васильович.

Також читайте: Невідомі вивезли в черкаський парк причеп сміття (ФОТО)

Реклама