Сьогодні мала відбутися чергова сесія міської ради, проте її відмінили. Міський голова Черкас пояснив причини.
– Ми відмінили її через загрозу ракетного удару та “прильотів” безпілотників, – коментує Бондаренко.
Міський голова Черкас також зазначив, що через подібні загрози відмінено й інші заходи, зокрема, й передача відзнак родичам полеглих воїнів.
Відзначимо, учора представники фракції “Голос” звернулися до своїх колег та черкащан із закликом провести позачергову сесію у цей четвер 27 жовтня із розгляду єдиного питання – передача очисних споруд на баланс міста.
– Я вже проводжу перемовини із “Азотом” про передачу місту Черкаси очисних споруд, – підсумував Бондаренко.