Сьогодні в Черкасах проінспектували приміщення майбутнього кризового центру, яке планують відкрити влітку 2024 року.
Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
Кризовий центр є спільним проєктом територіальної громади Черкас та Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Він реалізується в рамках проєкту розбудови муніципальних систем «Міста і громади, вільні від домашнього насильства». Для цього проєкту залучена державна дотація в розмірі 8,3 мільйона гривень.
У майбутньому тут будуть допомагати особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, у тому числі серед внутрішньо переміщених осіб. Крім того, за проєктом будуть дві спеціалізовані служби з протидії насильству: денний центр з кризовою кімнатою й притулок. У цьому центрі зможуть проживати до пів року й отримувати необхідну соціально-психологічну допомогу близько 50 осіб. Зараз у приміщенні тривають підготовчі роботи.
Читайте також: “Наш шелтер для ВПО є одним із найкращих”, – заступниця міського голови Черкас Марина Гаркава