Сьогодні представники міської ради відвідали одну зі шкіл у Південно-Західному районі Черкас.
Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
Міський голова та профільна заступниця Анастасія Чубіна скуштували страви шкільного меню. Вони поспілкувалися з директоркою школи та дізналися думку дітей. Відтак школярі запевнили, що їм смакують страви зі шкільної їдальні.
Нагадаємо, що з 1 січня 2024 року в Черкасах поновили безплатне харчування для всіх школярів 1-4 класів.