Волонтери товариства “Друг” призупинили стерилізацію та лікування тварин через накопичений борг у сумі понад 40 тисяч гривень.
Про це вони повідомили на інстаграм-сторінці.
Наразі волонтери не мають коштів, аби сплатити борг перед клінікою.
“Ми завжди намагаємось не зупиняти стерилізації та лікування, адже щодня отримуємо прохання допомогти безпритульним тваринам, які опинилися у біді. Але нині ми змушені призупинити роботу, бо не можемо дозволити собі ще більші борги. Єдиний вихід із цього глухого кута — ваша підтримка”, – йдеться в дописі.
Допомогти “Другу” можна фінансово:
- р/р UA053052990000026008011606959, отримувач – ГО ЧМТЗТ “Друг”, код ЄДРПОУ 35523628;
- карта ПриватБанку – 5169360002450272;
- PayPal – [email protected];
- Монобанк — покликання на банку.
Нагадаємо, учениці 1 класу Черкаської школи №28 Марії Радзівіл, яка 2 вересня потрапила у ДТП із мамою, збирають кошти на необхідне лікування. У ДТП вони втрапили, коли їхали на зустріч зі своїм татом-військовим. На жаль, мама загинула одразу, а Марійка отримала численні тяжкі травми (травма голови, пошкоджені шийні хребці, травма легені та пошкоджені обидві ніжки). Лікарі борються за її життя.
Переказати кошти на лікування можна на картковий рахунок бабусі дівчинки Радзівіл А. В.: 5168745652765337.
Читайте також: Черкасці просять реставрувати історичний узвіз (ПЕТИЦІЯ)