Зранку знову критично збільшилося споживання електроенергії в низці областей. Серед них і Черкаська. Тому в області застосовано графіки аварійних відключень електроенергії, повідомив голова Черкаської ОВА Ігор Табурець.
Читайте також: Черкащина зазнала ворожої атаки, – ОВА
Також він поінформував, що через влучання ракети по енергооб’єкту в сусідній області наразі Уманщина без світла.
Тож очільник військової адміністрації закликав усіх черкащан максимально економити електроенергію, мати про запас воду і продукти, стежити за зарядом засобів зв’язку.
“Не вмикайте обігрівачі – натомість тепліше одягайтеся. Ситуація надкритична!” – наголосив Ігор Табурець.