Через суттєве збільшення тривалості відключень електроенергії, що пов’язано із сьогоднішньою атакою ворога на інфраструктуру, КПТМ “Черкаситеплокомуненерго” вимушене під’єднати багатоквартирні будинки з ІТП безпосередньо до котелень.
Про це повідомили в пресслужбі комунального підприємства.
Відтак на таке підключення фахівцям підприємства знадобиться близько доби. У цей період можливі незначні перебої із гарячим водопостачанням та в момент перемикання ймовірне зниження показників температурного режиму.
Голів ОСББ закликають посприяти працівникам КПТМ “Черкаситеплокомуненерго” щодо доступу до обладнання в будинках.
Також читайте: До кінця доби на Черкащині світло вимикатимуть для чотирьох черг водночас