30-го січня черкасців та гостей міста запрошують на смолоскипну ходу, присвячену 101-й річниці від дня бою під Крутами.
Традиційним атрибутом ходи є несення запалених смолоскипів.
“Пам’ятаймо подвиги героїв-патріотів та історію свого народу. Вшануймо разом пам’ять тих, хто боровся за незалежність України, не пошкодувавши для того власних життів. Прийди та разом із друзями та однодумцями, пліч-о-пліч пройди в колоні, згадавши тих, хто присвятив свої життя на боротьбу за волю свого народу”, – звертаються до черкащан організатори.
Початок ходи – о 18:30 від площі Богдана Хмельницького.
Контактні особи: +38 063 417 92 57 – Олексій.
Організаторами заходу є ГО «ВМР «Національний Альянс», ВО «Свобода», ВГО «Сокіл».
