Через пропуск весняного водопілля Дніпровського водосховищ прибережні населені пункти Черкащини може підтопити.
Про це інформують в пресслужбі Черкаського обласного гідрометцентру.
Тому 23-25 квітня фахівці попереджають про І рівень небезпеки – “жовтий”.