Поширити

Черкащан попереджають про ожеледицю

Черкащан попереджають про ожеледицю

Завтра, 10 січня, на території міста Черкаси та області спостерігатиметься ожеледиця.

Про це інформують в пресслужбі ГУ ДСНС України у Черкаській області.

Водіїв та пішоходів закликають бути обачними.

Читайте також: Учора на Уманщині до снігового замету потрапив автобус з людьми

Реклама