Завтра, 6 грудня, на дорогах Черкаської області очікується ожеледиця.
Про це повідомили в пресслужбі ДСНС Черкащини.
Закликаємо водіїв та пішоходів бути обережними на дорогах!
Також читайте: «Наша ціль — усміхнений ветеран»: у Леськах відкрився хаб нескорених (ФОТО)