Нерідко черкасці використовують урни у парках та скверах міста, щоб викидати власне побутове сміття.
Про це інформують в пресслужбі КП “Дирекція парків”.
Комунальники розповідають, що хтось лінується пройти далі до сміттєвих бачків, призначених для його будинку, а хтось просто переконаний, що працівники парків зобов’язані прибирати все й інколи поряд із харчовими відходами викидають навіть верхній одяг.


Тож працівники черкаських парків закликають людей бути свідомими та охайними.
“Урни в парках та скверах не призначені для складування побутового сміття, а у працівників КП “Дирекція парків”, окрім прибирання, є ще багато обов’язків”, — йдеться в повідомленні.
Читайте також: Черкащанам пояснили, як діяти у разі підтоплення