Черкащан запрошують долучитися до спільної поїздки до Києво-Печерської лаври з нагоди тезоіменитства Блаженнішого Митрополита Епіфанія.
Про це повідомили в пресслужбі Черкаської єпархії ПЦУ.
Зазначають, що це особлива нагода піднести молитву разом.
Поїздка до лаври відбудеться 12 травня. Виїзд о 05:00 від Свято-Троїцького кафедрального собору (вул. Слави, 10). Участь безкоштовна.
Для запису звертайтеся за номером телефону іконної лавки: 096 488 00 48.
Читайте також: Директора на Черкащині підозрюють у привласненні майже 700 тисяч гривень