Поширити

Черкащан запрошують в паломницьку поїздку до Києво-Печерської лаври

Черкащан запрошують в паломницьку поїздку до Києво-Печерської лаври

Черкащан запрошують долучитися до спільної поїздки до Києво-Печерської лаври з нагоди тезоіменитства Блаженнішого Митрополита Епіфанія.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської єпархії ПЦУ.

Зазначають, що це особлива нагода піднести молитву разом.

Поїздка до лаври відбудеться 12 травня. Виїзд о 05:00 від Свято-Троїцького кафедрального собору (вул. Слави, 10). Участь безкоштовна.

Для запису звертайтеся за номером телефону іконної лавки: 096 488 00 48.

Читайте також: Директора на Черкащині підозрюють у привласненні майже 700 тисяч гривень

Реклама