Дорожньо-транспортну пригоду можна оформити за допомогою європротоколу, це спрощує процедуру оформлення дорожньо-транспортної пригоди.
Про це повідомили в пресслужбі Патрульної поліції Черкаської області.
Європротоколом можна скористатися за таких умов:
- відсутні травмовані чи загиблі люди;
- не завдано матеріальної шкоди третім особам;
- учасники ДТП мають дійсні поліси обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності наземних транспортних засобів;
- між учасниками ДТП досягнуто згоди, що до всіх обставин пригоди;
- у водіїв відсутні ознаки алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння та перебування під впливом лікарських препаратів.
Якщо за фактом ДТП водії склали європротокол, то вони:
- мають право залишити місце автопригоди;
- не повинні інформувати про ДТП поліцейських та очікувати їх на місці події;
- не притягаються до адміністративної відповідальності за спричинення ДТП.
Європротокол можна заповнити в паперовому вигляді, на спеціальному бланку та скористатися електронним європротоколом. Заповнити його можна з будь-якого пристрою з камерою за покликанням: https://dtp.mtsbu.ua