Поширити

Черкащанам нагадали про відповідальність за самовільне випалювання сухостою

Черкащанам нагадали про відповідальність за самовільне випалювання сухостою

У Черкаській області триває кампанія запобігання виникнення пожеж в природних екосистемах.

Про це інформують в пресслужбі ДСНС Черкащини.

Окрім посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи про небезпеку спалювання сухої рослинності, рятувальники здійснюють моніторинг ситуації за допомогою квадрокоптерів. Моніторингові групи працюють у кожному районі області. 

Нагадаємо, що за самовільне випалювання стерні, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення громадянам загрожує штраф, розміром від 3 060 до 6 120 гривень, а для посадових осіб — від 15 300 до 21 420 гривень.

За порушення вимог пожежної безпеки в лісах тягне за собою накладення штрафу на громадян – від 1 530 до 4 590 гривень й на посадових осіб — від 4 590 до 15 300 гривень.

Читайте також: У Черкасах розробили соціальний путівник Ветерана війни

Реклама