Скеровано до суду обвинувальний акт стосовно мешканки Золотоноші за фактом закінченого замаху на вбивство.
Про це інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури.
Слідством встановлено, що 43-річна жінка з метою позбавлення життя свого співмешканця, у стані алкогольного сп’яніння завдавала йому два удари сокирою по голові та один удар по шиї. У результаті потерпілий отримав тілесні ушкодження у вигляді відкритої черепно-мозкової травми, рубаних ран лівої скроневої ділянки та шиї. Завдяки своєчасно наданій медичній допомозі чоловіку вдалося вижити.
Зловмисницю очікує покарання у виді позбавлення волі на строк до 15 років.
Як повідомляли раніше правоохоронці, подія сталася 1 вересня в місті Золотоноша. 43-річна жінка та 45-річний чоловік спільно вживали спиртні напої за місцем мешкання й обоє перебували напідпитку.
Читайте також: Об’єкт цивільного захисту населення на Черкащині повернули до держвласності