Поширити

Черкащанка тричі вдарила свого співмешканця сокирою. Її справу скеровано до суду

Черкащанка тричі вдарила свого співмешканця сокирою. Її справу скеровано до суду

Скеровано до суду обвинувальний акт стосовно мешканки Золотоноші за фактом закінченого замаху на вбивство.

Про це інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Слідством встановлено, що 43-річна жінка з метою позбавлення життя свого співмешканця, у стані алкогольного сп’яніння завдавала йому два удари сокирою по голові та один удар по шиї. У результаті потерпілий отримав тілесні ушкодження у вигляді відкритої черепно-мозкової травми, рубаних ран лівої скроневої ділянки та шиї. Завдяки своєчасно наданій медичній допомозі чоловіку вдалося вижити.

Зловмисницю очікує покарання у виді позбавлення волі на строк до 15 років.

Як повідомляли раніше правоохоронці, подія сталася 1 вересня в місті Золотоноша. 43-річна жінка та 45-річний чоловік спільно вживали спиртні напої за місцем мешкання й обоє перебували напідпитку. 

Читайте також: Об’єкт цивільного захисту населення на Черкащині повернули до держвласності

Реклама