Поширити

Черкащани — серед переможців конкурсу «Квітуча сакура»

Черкащани — серед переможців конкурсу «Квітуча сакура»

Нещодавно у місті Кам’янка відбувся IV Відкритий міський конкурс фортепіанної музики «Квітуча сакура». Він зібрав юних піаністів та шанувальників музичного мистецтва.

Інформацію про це повідомили в пресслужбі Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Вихованці Черкаської музичної школи №2 представили свій навчальний заклад та продемонстрували високий рівень виконавської майстерності, здобувши численні нагороди й відзнаки.

Володарями Гран-прі стали Анна Пакушина (викладач Валентина Яковенко). Також — фортепіанний дует Анни Пакушиної і Марини Бріт (викладачі Валентина Яковенко та Ольга Панченко).

Дипломи І ступеня здобули Єлизавета Онищенко (викладач Тетяна Хоменко), Владислава Ковтун, Марк Трусько, Маргарита Стещенко (викладач Валентина Яковенко), а також Мілана Петрова, Вероніка Цвілик, Марина Бріт, Софія Немеш і Маргарита Близнюк (викладач Ольга Панченко).

Дипломами ІІ ступеня були нагороджені Марія Нестеренко (викладач Ніна Погасій), Макар Якименко (викладач Валентина Яковенко) та Любов Івашкова (викладач Ольга Панченко).

Читайте також: “Розвиток молоді — це ключ до нашого щасливого майбутнього”, — у Черкасах уперше пройшов Всеукраїнський форум лідерів учнівського самоврядування (ВІДЕО)

Реклама