Поширити

Черкащани стали срібними призерами Чемпіонату України з футзалу

Черкащани стали срібними призерами Чемпіонату України з футзалу

Вихованці КДЮСШ Один ЧМР стали срібними призерами Чемпіонату України з футзалу серед юнаків Ю-15 Перша Ліга.

Про це інформують в пресслужбі Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Фінал змагань проходив в місті Івано-Франківськ з 25 до 27 березня, де хлопці провели завершальні три матчі, два з яких стали переможними.

Варто зазначити, що кращим гравцем команди став Нікіта Медведський, а кращим гравцем Чемпіонату атакувального плану було обрано Костянтина Голіка.

Читайте також: Чоловіка, який підпалив обладнання залізниці на Черкащині, взяли під варту

Реклама