Поширити

Черкащанин виборов три “золота” зі спортивної гімнастики

Черкащанин виборов три “золота” зі спортивної гімнастики

Черкащанин Ілля Ковтун виборов три «золота» на першому старті сезону в Італії.

Про це повідомили в пресслужбі Відділення НОК України в Черкаській області.

У Флоренції відбувся перший у 2023 році етап зі спортивної гімнастики у італійській Серії А. У змаганнях взяв участь черкаський гімнаст Ілля Ковтун, який на турнірі представляв команду Palagym Palestra Ginnastica Ferrara.

Один із лідерів збірної України зі спортивної гімнастики Ілля Ковтун вперше в цьому році вийшов на старт.

Він змагався на турнірі у чотирьох дисциплінах: махи на коні, кільцях, паралельних брусах та поперечині.

Іллі Ковтуну вдалося стати найкращим на трьох із чотирьох снарядів. Результати спортсмена допомогли його команді посісти на турнірі четверте місце.

Реклама