Головний сержант Микола Боярчук звільнений із полону під час чергового обміну. З лютого він вважався зниклим безвісти.
Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
Цього разу з ворожого полону загалом визволили ще 106 захисників України.
Читайте також: ППО збили в небі над Черкащиною “Шахеда”