Черкащанин Сергій Куліш виборов бронзу Чемпіонату Європи з кульової стрільби.
Інформацію про це повідомили на фейсбук-сторінці Відділення НОК України в Черкаській області.
У хорватському Осієку триває чемпіонат Європи з кульової стрільби.
Участь у змаганнях у складі збірної України бере черкащанин Сергій Куліш. Він виборов першу для країни нагороду.
Дворазовий призер Олімпійських ігор Сергій Куліш здобув «бронзу» в стрільбі з гвинтівки на 50 метрів із трьох положень.
Це вже п’ята нагорода Сергія на рівні чемпіонатів Європи й третя саме у цій дисципліні — у стрільбі з гвинтівки з трьох положень на дистанції 50 метрів.
Читайте також: Майже 2,5 роки вважався зниклим безвісти: Тальнівщина простилася з Героєм