Звільненого з полону захисника зі Шполи нагородили відзнакою Головнокомандувача Збройних Сил України.
Інформацію про це повідомили в пресслужбі Черкаського обласного ТЦК та СП.
Жителя Шполи Максима Пиркала, який навесні 2025 року повернувся з російського полону, нагородили нагрудним знаком «За незламність».
Почесний нагрудний знак «За незламність» — це відзнака Головнокомандувача Збройних Сил України, що вручається військовослужбовцям та працівникам ЗС України за виявлену стійкість, силу духу та героїзм. Найчастіше нею нагороджують захисників, які перебували в полоні, та продемонстрували відданість Україні.
Нагадаємо, у квітні 2025 року Максим Пиркало повернувся з російського полону. Крім нього, тоді з неволі повернулись ще дев’ятеро захисників із Черкащини.
Читайте також: Ексдепутата Замирайла, який виправдовував агресію рф, вдруге облили зеленкою (ВІДЕО)