Поширити

Черкащанина, який вбив власну матір, направлено до психіатричної лікарні

Черкащанина, який вбив власну матір, направлено до психіатричної лікарні

Прокурори підтримали публічне обвинувачення щодо застосування примусових заходів медичного характеру до 37-річного чоловіка, який скоїв вбивство.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Влітку минулого року житель Ротмистрівської ОТГ, перебуваючи у власному помешканні, наніс своїй матері тілесні ушкодження гострим предметом у голову, груди та живіт, від яких жінка померла.

До чоловіка застосовано примусові заходи медичного характеру у вигляді госпіталізації до медичного закладу з надання психіатричної допомоги з суворим наглядом.

Читайте також: На Золотоніщині судитимуть чоловіка, який вбив свого знайомого

Реклама