Прокурори підтримали публічне обвинувачення щодо застосування примусових заходів медичного характеру до 37-річного чоловіка, який скоїв вбивство.
Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.
Влітку минулого року житель Ротмистрівської ОТГ, перебуваючи у власному помешканні, наніс своїй матері тілесні ушкодження гострим предметом у голову, груди та живіт, від яких жінка померла.
До чоловіка застосовано примусові заходи медичного характеру у вигляді госпіталізації до медичного закладу з надання психіатричної допомоги з суворим наглядом.
Читайте також: На Золотоніщині судитимуть чоловіка, який вбив свого знайомого