Поширити

Черкащина пройшла пік аномального холоду – надалі потепління

Черкащина пройшла пік аномального холоду – надалі потепління

Пік аномального холоду в Україні пройдено. Минулої ночі найхолодніше було у Глухові Сумської області 29,9° морозу, на Черкащині — 20-24° морозу, в обласному центрі — -26°. На поверхні снігу у Жашкові — 30° морозу.

Про це повідомив керівник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

За його інформацією, попереду ще одна холодна ніч, коли очікується 13-18° морозу, а вже вдень — 4° морозу – 1° тепла.

Із четверга, 11 лютого варто очікувати на потепління, але з опадами у вигляді дощу та мокрого снігу.

Читайте також: На ГРВІ та коронавірус за тиждень захворіли майже сім тисяч черкащан

Реклама