Поширити

Черкаська гімназія № 9 вдруге влаштовує відкритий чемпіонат зі спідкубінгу

Черкаська гімназія № 9 вдруге влаштовує відкритий чемпіонат зі спідкубінгу

Гімназія збирає спідкуберів на відкритий чемпіонат Chak Champ Open-2019. Уже вдруге в гімназії визначатимуть найшвидших та найвправніших у складанні кубика Рубіка. Змагання відбудуться 16 березня в навчальному закладі і розпочнуться об 11.00.

Усі охочі незалежно від віку та виду занять можуть випробувати свої сили у складанні кубика Рубіка. Для цього необхідно зареєструватися за формою: https://docs.google.com/forms/d/1iFeD49_ZLEyqOcPkdt7-Ue_Qko7DUN0Xu-U7uvAmQJo/edit

Чемпіонат зі спідкубінгу проходитиме за кількома напрямками змагань: складання кубика 3*3, 2*2 та оригінальних. Захід зацікавить як любителів складати головоломки, так і охочих повболівати та поспостерігати за такими оригінальними змаганнями. Адже кубик Рубіка – це не лише можливість прродемонструвати спритність рук, але й швидкість мислення.

Нагадаємо, минулого року участь у змаганнях взяли майже сотня учасників не лише з Черкас, але й інших міст області. Наймолодшому учаснику було 7 років, найстаршому – 37.

Реклама