Ще один генератор отримало комунальне підприємство «Черкаситеплокомуненерго», повідомив міський голова Анатолій Бондаренко у своєму телеграм-каналі.
Це обладнання потужністю 1,3 МВт місту передали міжнародні партнери України за поданням українського Уряду. Пристрій дозволить забезпечити теплом у випадку аварійного відключення електрики майже половину жителів Черкас.
“До всього зараз разом із колективом підприємства розглядаємо варіанти подачі тепла у разі блекауту і тим жителям, які не є абонентами «Черкаситеплокомуненерго»”, – додав Бондаренко.
Додамо, генератор потужністю 120 кВт отримало й КП «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги».