Поширити

Черкаські боксери здобули призові місця на Всесвітній літній гімназіаді

Черкаські боксери здобули призові місця на Всесвітній літній гімназіаді

У Бахрейні завершилася Всесвітня літня гімназіада (ISF Gymnasiade – Bahrain 2024). Участь у змаганнях узяли понад 5400 учнів із 71 країни, які змагалися за медалі у 25 видах спорту.

Про це повідомляє пресслужба Федерації боксу Черкащини.

Україну на цих змаганнях представляли й п’ять черкаських боксерів. Це – вихованці черкаської КДЮСШ «Вікторія» та уманського клубу «Арес».

Титул чемпіонів вибороли:

  • Артем Столярчук (54 кг, Умань). У фінальному поєдинку здобув впевнену перемогу над суперником із Канади.
  • Тимофій Сидорук (66 кг, Умань). Він став кращим за спортсмена з Азербайджану.
  • Даниїл Поплавський (75 кг, Умань). У фіналі переміг представника Бразилії.

Третю сходинку змагань посіли:

  • Софія Лягоцька (50 кг, Умань).
  • Дмитро Левченко (+92 кг, Черкаси).
  • Підготували спортсменів тренери Віктор Петриченко, Олександр Піскун.

Читайте також: Спортсмен із Черкас очолив збірну України з автоспорту

Реклама