Поширити

Черкаські депутати розглянули петицію щодо віднесення дитсадків до критичної інфраструктури

Черкаські депутати розглянули петицію щодо віднесення дитсадків до критичної інфраструктури

На сесії Черкаської міської ради депутати частково підтримали електронну петицію щодо підключення закладів дошкільної освіти міста до об’єктів критичної інфраструктури.

Про це інформує журналістка видання «ВиЧЕрпно» з сесійної зали.

Наразі заклади освіти не входять до переліку об’єктів критичної інфраструктури.

У міській раді наголосили, що повноваження відносити об’єкти до критичної інфраструктури не належать до компетенції Черкаської міської ради.

Тож з огляду на це було ухвалено рішення звернутися до Міністерства освіти й науки України та Черкаської обласної військової адміністрації з клопотанням щодо можливості включення закладів дошкільної освіти міста до переліку об’єктів критичної інфраструктури.

Читайте інші новини з сесії міськради:

Реклама