Поширити

Черкаські енергетики поліпшують електропостачання будівлі для ВПО (ФОТО, ВІДЕО)

Черкаські енергетики поліпшують електропостачання будівлі для ВПО (ФОТО, ВІДЕО)

Для збільшення потужності та поліпшення якості електропостачання будівлі, де проживають внутрішньо переміщені особи, спеціалісти ПАТ «Черкасиобленерго» проводять заміну силових трансформаторів.

Про це повідомили в пресслужбі підприємства.

Працівники проводять роботи з реконструкції трансформаторної підстанції, аби збільшити їхню потужність для будинків, де проживають переселенці.

– Окрім заміни трансформаторів в роботу входить заміна обладнання в камері 0,4 кВ, тобто повністю здійснюємо реконструкцію обладнання для збільшення потужності, – розповів майстер дільниці трансформаторних підстанцій і розподільних пристроїв Черкаської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Семиз.

Електромонтер з експлуатації розподільних мереж дільниці трансформаторних підстанцій і розподільних пристроїв Черкаської міської філії Володимир Островський зауважує, що після встановлення нових потужніших трансформаторів бригада проводитиме їх ошиновку.

– Після ошиновки будемо включати трансформатори в роботу, щоб забезпечити споживачам якісніше електропостачання якомога швидше,– зазначив Володимир Островський.

Головний інженер Черкаської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Віктор Антонюк зауважує, що такі роботи здійснюють з метою забезпечення комфортного перебування у будівлі внутрішньо переміщених осіб.

Реклама