Для збільшення потужності та поліпшення якості електропостачання будівлі, де проживають внутрішньо переміщені особи, спеціалісти ПАТ «Черкасиобленерго» проводять заміну силових трансформаторів.
Про це повідомили в пресслужбі підприємства.
Працівники проводять роботи з реконструкції трансформаторної підстанції, аби збільшити їхню потужність для будинків, де проживають переселенці.
– Окрім заміни трансформаторів в роботу входить заміна обладнання в камері 0,4 кВ, тобто повністю здійснюємо реконструкцію обладнання для збільшення потужності, – розповів майстер дільниці трансформаторних підстанцій і розподільних пристроїв Черкаської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Семиз.

Електромонтер з експлуатації розподільних мереж дільниці трансформаторних підстанцій і розподільних пристроїв Черкаської міської філії Володимир Островський зауважує, що після встановлення нових потужніших трансформаторів бригада проводитиме їх ошиновку.
– Після ошиновки будемо включати трансформатори в роботу, щоб забезпечити споживачам якісніше електропостачання якомога швидше,– зазначив Володимир Островський.
Головний інженер Черкаської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Віктор Антонюк зауважує, що такі роботи здійснюють з метою забезпечення комфортного перебування у будівлі внутрішньо переміщених осіб.
