Відкритий Кубку Європи з Кікбосингу WAKO відбувся місті Карловац (Хорватія) із 10 по 12 лютого. Про це повідомили в Управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.
За нагороди змагалися понад 2200 учасників з 32 країн світу.
Черкаську область у складі збірної команди України представляло шестеро вихованців КДЮСШ «Вулкан» – Андрій Іванчук, Володимир Назаренко, Ярослав Харченко, Ірина Третяк, Єва Нестер та Ренат Яковенко.
«Вулканівцям» вдалося вибороти нагороди різних гатунків:
- Ірина Третяк – два перших місця
- Єва Нестер – друге місце
- Ярослав Харченко – третє місце
- Володимир Назаренко – третє місце
За місяць спортсмени позмагаються у відбіркових змаганнях для попадання в склад збірної України на чемпіонат Європи, який відбудеться в Туреччині.