Поширити

Черкаські кікбоксери стали призерами та чемпіонами Кубку Європи

Черкаські кікбоксери стали призерами та чемпіонами Кубку Європи

Відкритий Кубку Європи з Кікбосингу WAKO відбувся місті Карловац (Хорватія) із 10 по 12 лютого. Про це повідомили в Управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

За нагороди змагалися понад 2200 учасників з 32 країн світу.

Черкаську область у складі збірної команди України представляло шестеро вихованців КДЮСШ «Вулкан» – Андрій Іванчук, Володимир Назаренко, Ярослав Харченко, Ірина Третяк, Єва Нестер та Ренат Яковенко.

«Вулканівцям» вдалося вибороти нагороди різних гатунків:

  • Ірина Третяк – два перших місця
  • Єва Нестер – друге місце
  • Ярослав Харченко – третє місце
  • Володимир Назаренко – третє місце

За місяць спортсмени позмагаються у відбіркових змаганнях для попадання в склад збірної України на чемпіонат Європи, який відбудеться в Туреччині.

Реклама