Учасники ансамблю баяністів Черкаської спеціалізованої школи І-III ступенів №20 взяли участь у престижному Канадсько-українському фестивалі дитячої та юнацької творчості в Торонто.
Про це повідомили в пресслужбі Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.
Юні музиканти стали лауреатами II ступеня у номінації «Інструментальний жанр».


Читайте також: Черкаські музиканти здобули перемогу на мистецьких конкурсах