Поширити

Черкаські патрульні ліквідували загоряння автівки (ВІДЕО)

Черкаські патрульні ліквідували загоряння автівки (ВІДЕО)

Нещодавно до черкаських патрульних звернувся громадянин та повідомив, що його автівки з-під капота йде дим.

Про це інформують в пресслужбі Патрульної поліції Черкаської області.

Ще до приїзду рятувальників, правоохоронці загасили вогнегасником загоряння.

На щастя, унаслідок події ніхто не постраждав.

Рятувальники ж додатково перевірили чи немає загрози нового займання. Патрульні в цей час забезпечували охорону місця події.

Також читайте: У Черкасах відбудеться виставка художниці, яка створює ілюстрації до дитячих книг

Реклама