У Черкасах патрульні повернули додому 75-річного чоловіка, який загубився.
Про це повідомили в пресслужбі Патрульної поліції в Черкаській області.
Днями поліцейські отримали виклик про те, що на вулиці Костянтина Мірошниченка заявниця виявила 75-річного чоловіка, який загубився та не орієнтується на місцевості.
Прибувши на місце виклику, патрульні встановили адресу проживання та доставили громадянина додому.
Нагадаємо, нещодавно у Черкасах правоохоронці надали домедичну допомогу громадянину, який травмувався. За їх інформацією, днями інспектори роти ТОР Андрій Бідашку та Дмитро Перевізник отримали повідомлення про те, що на вулиці Подолинського заявник виявив громадянина із сильною кровотечею.
Читайте також: На Черкащині вдруге оштрафували іноземку за порушення строків перебування