Ювенальні поліцейські Черкащини спільно з органами виконавчої влади проводять благодійну акцію для дітей «Готуємось до школи разом». Про це повідомляє поліція Черкаської області.
Напередодні нового навчального року працівники сектору ювенальної превенції у співпраці з органами виконавчої влади та громадськими організаціями допомагають підготуватися до школи дітям із малозабезпечених, багатодітних сімей та сиротам.
Для таких школярів потрібно зібрати необхідне канцелярське приладдя: рюкзаки, зошити, ручки, олівці, фломастери, альбоми для малювання, а також книги, розвиваючі ігри та багато іншого.
Цей проєкт є благодійним і проводиться спеціально до свята Першого дзвоника.
Кожна людина може надати посильну допомогу та підготувати сотні дітей з малозабезпечених родин до навчального року. Для їх батьків є проблемою просто прогодувати сім’ю, а тим більше – зібрати дітей до школи.
Пункт зі збору шкільного приладдя та спеціальний тематичний бокс із написом «Підготуємось до школи разом» буде розміщений на території «Будинку торгівлі» у Черкасах 30 серпня.
Біля боксу будуть знаходитися працівники ювенальної превенції, тож всім охочим допомогти буде легко побачити це місце.
Після того, як шкільні набори будуть сформовані, їх відвезуть та передадуть дітям, які цього потребують.