Близько місяця черкаські водолази-сапери допомагали колегам із Запоріжжя очищати дно акваторії від вибухонебезпечних предметів.
Про це повідомили в пресслужбі ГУ ДСНС України у Черкаській області.
Роботи проводились з використанням сучасних технологій, з мінімальним ризиком для життя рятувальників.
Читайте також: Відтепер на черкаських пляжах дозволено купатися