Поширити

Черкаські рятувальники закликають рибалок не виходити на лід

Черкаські рятувальники закликають рибалок не виходити на лід

Із початку 2024 року в області зареєстрували вже три пригоди на водних об’єктах. Одна особа загинула, ще десяти людям надали допомогу.

Про це інформують в пресслужбі ГУ ДСНС України у Черкаській області. 

Щоб запобігти виникненню надзвичайних подій на воді узимку, рятувальники постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну кампанію й нагадують:

  • виходити на лід можна за умови, якщо його товщина більше ніж сім сантиметрів;
  • відстань між людьми, які перебувають на льоду має бути не менше ніж п’ять метрів;
  • задля безпеки із собою рекомендовано брати мотузку, палицю, рятувальне коло або жилет.

Читайте також: У Черкасах проводять тренінги із тактичної медицини для цивільних

Реклама