Із початку 2024 року в області зареєстрували вже три пригоди на водних об’єктах. Одна особа загинула, ще десяти людям надали допомогу.
Про це інформують в пресслужбі ГУ ДСНС України у Черкаській області.
Щоб запобігти виникненню надзвичайних подій на воді узимку, рятувальники постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну кампанію й нагадують:
- виходити на лід можна за умови, якщо його товщина більше ніж сім сантиметрів;
- відстань між людьми, які перебувають на льоду має бути не менше ніж п’ять метрів;
- задля безпеки із собою рекомендовано брати мотузку, палицю, рятувальне коло або жилет.
Читайте також: У Черкасах проводять тренінги із тактичної медицини для цивільних