Сьогодні черкаські військові отримали відзнаки від Верховного Головнокомандувача Валерія Залужного.
Про це повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
“Ми зобов’язані перемогти в пам’ять про наших полеглих захисників і захисниць, а також усіх українців, чиї життя забрали російські окупанти”, — наголосив Ігор Іванович.


Читайте також: Черкаського спецпризначенця нагородили “Доблестю Черкащини”