Черкаський клінічний онкологічний центр вже затверджений у списку на допомогу від Японії.
Про це під час брифінгу розповів директор КНП «КЦОГТПД Черкаської обласної ради» Віктор Парамонов, інформує журналістка видання «ВиЧЕрпно» з місця події.
“Зараз ми добудовуємося, у нас є два супер технологічні бункери. Також ми реконструюємо перший поверх 9-поверхівки”, — Віктор Парамонов.
Уряд Японії подарує центру найновіший японського виробництва магнітно-резонансний томограф, якого раніше ще не було. Для хворих послуги на ньому будуть безоплатні.
Відомо, що всього таких МРТ заїжджає девʼять в Україну. З них три попаде в онкологічні установи, і одна з них – це Черкаський клінічний онкологічний центр.
Директор зазначає, що в закладі вже швидко підготували технологічне приміщення для нього.
Читайте також: Стало відомо, скільки спрямували Черкаси на обороноздатність