Депутатів ЧМР запросили долучитися до лав одного з бойових підрозділів черкаської тероборони, передає з місця події журналістка “Вичерпно”.
Про це під час сесії повідомив депутат Черкаської міської ради Руслан Батир, який також є заступником командира 118 бригади територіальної оборони.
“Зараз ми вкрай потребуємо вмотивованих людей, які зможуть підсилити український контраступ. А які ще можуть бути люди більше вмотивовані, ніж депутати”, – наголосив Руслан Батир.