Патрулюючи прибережну смугу річки Дніпро, в адміністративних межах села Свидівок, інспектори виявили громадянина, який займався незаконним виловом водних біоресурсів забороненим знаряддям лову.
Про це інформують в пресслужбі Патрульної поліції Черкаської області.
Оглянувши човен, патрульні виявили два мішки, в одному з яких знаходилась сітка, а в іншому свіжовиловлена риба, а саме лящ — 26 штук. Сума збитків завдана державі становить 42 873 тисячі гривень.
На місце патрульні викликали слідчо-оперативну групу для встановлення всіх обставин вчинення правопорушення. Заборонені знаряддя лову та рибу слідчі вилучили.
Читайте також: Поблизу одного з черкаських ТЦ чоловік стріляв у бік охоронця та викрав дві ялинки