Учасникам добровольчих формувань надаватимуть щорічні виплати замість щомісячних.
Таке рішення ухвалили депутати ЧМР 28 березня, інформує журналістка видання “ВиЧЕрпно” з місця події.
Відтак тепер замість щомісячних виплат учасники добровольчих формувань отримуватимуть щорічну допомогу в розмірі 30 тисяч гривень.
До слова, відповідне звернення до уряду на крайньому сесійному засіданні ухвалили й депутати Черкаської обласної ради.
Читайте інші новини з сесії Черкаської міської ради:
Пряму трансляцію засідання, яку веде наше видання, можна переглянути нижче: